Szinergia Szakiskola Taverna Tagintézménye

Magunkról

A Szinergia Üzleti Szakképző Iskola több mint 10 éve van jelen az oktatásban Budapesten és az ország négy nagyvárosban - Szegeden, Pécsett, Miskolcon, Egerben.

taverna_logo-kicsi.jpg

A Taverna Vendéglátó és Idegenforgalmi Tagintézménye Budapesten a XIII. kerület Dráva u. 18-22. szám alatt található. Intézményünkben versenyképes szakmákból válogathatnak az ide jelentkezők, akik a kombinált képzési programunknak köszönhetően egy képzési idő alatt 2-3 szakma birtokosai is lehetnek a következő területeken:

• szakács
  • cukrász
  • pincér
  • vendéglátó eladó
  • vendéglátásszervező-vendéglős
  • vendéglátó üzletveztő
  • turisztikai szervező, értékesítő
  • szállodai recepciós
  • idegenvezető
  • utazásügyintéző
  • lovastúra-vezető

Kiemelten kezeljük az iskolában az idegen nyelvi képzést, melynek célja, hogy gyakorlatorientált, készség- és beszédközpontú, piacképes üzleti nyelvtudást adjon tanulóink számára.

A tagintézmény múltjának köszönhetően a vendéglátás és idegenforgalom szakterületeken diákjaink olyan, rendkívül színvonalas munkahelyen tölthetik szakmai gyakorlatukat, mint a Four Seasons Hotel, Hotel Kempinski, Hotel Intercontinental, Gundel étterem, Boscolo Hotel.

Tanáraink sokéves szakmai tapasztalattal és pedagógiai gyakorlattal, naprakész ismeretekkel rendelkező szakemberek, akik egyben a szakmájuk kiválóságai. Az iskola vezetősége évről évre nagy hangsúlyt fektet az oktatók és a dolgozók továbbképzésére, szakmai kompetenciák fejlesztésére.