Szinergia Szakiskola Szegedi Tagintézménye

Versenyképes szakmák ESTI tagozaton

Államilag támogatott képzések, munka/egyetem mellett heti 2 alkalommal, délutáni elfoglaltsággal.

Munka mellett tanulnál? Átképeznéd magad? Szeretnéd kiaknázni a Benned rejlő kreativitást?

Iskolánkban a számtalan nappali tagozatos képzés mellett, esti tagozatos képzéseket is kínálunk.

esti_136x77.jpg

Miért előnyös esti tagozatra járni?

• az oktatások ütemezése (heti 2 alkalommal 16 órától) lehetővé teszi, hogy munka vagy egyetem mellett tanulhass,
  • a tanfolyami oktatásokhoz képest jóval magasabb óraszám miatt, kevesebb az otthoni felkészülés és eredményesebb a szakmai vizsgára való felkészülés,
  • élvezheted az esti tagozatos diákigazolvány nyújtotta kedvezményeket,
  • megfizethető áron kínáljuk képzéseinket,
  • a nappali tagozaton oktató kiváló szakembereink lesznek a tanárok,
  • államilag elismert OKJ bizonyítványt szerezhetsz.

Pénzügyi-számviteli ügyintézőpénzügy_136x77.jpg

Ha gazdasági területen szeretnél dolgozni vagy saját vállalkozást indítani, válaszd ezt a      képzést! Ezzel a bizonyítvánnyal - a munkaerőpiacon - könnyen elhelyezkedhetsz és   magabiztosan dolgozhatsz egy cég/vállalat gazdasági osztályán.

logisztika_2_136x77.jpgLogisztikai ügyintéző

Ki irányítja, ki szervezi, hány ember összehangolt munkája szükséges ahhoz, hogy mindig, minden időben, megfelelő mennyiségben és minőségben, szabályosan megérkezzen és rendelkezésre álljon? A logisztikai ügyintéző feladata az anyag- és készletgazdálkodással kapcsolatos minden teendő ellátása. Feladatkörei közé tartozik a beszerzés, készletezés, raktározás, nyilvántartás, anyag- és áruszállítás megszervezése.

Ha Téged is érdekel ez a lehetőség, keress minket ITT!

Iskolánk egész nyáron nyitva tart, minden hétköznap várunk ügyfélszolgálati irodánkban.