Személyi edző

Óbudai Tagintézmény személyi edző tanulóinak szakmai vizsgája 2012.

Szinergia: személyi edző vizsga 2013.

Nincs két egyforma emberi test

A világon a legcsodálatosabb dolog, hogy nincs két egyforma emberi test.

Ennek tudatában a személyi edző különböző edzéstervet, edzés programot  készít a sportoló, vagy a ügyfelének igényeihez és fizikai állapotához igazodva, mellyel legjobban fejlesztheti testi-lelki erőnlétét.

Az egészség a legnagyobb kincs az ember életében. Az egészség szolgálatában dolgozni nem csak nemes feladat, hanem ebben az egyre fejlődő „iparágban” az anyagi boldogulását is megtalálja az, aki a legújabb ismereteknek birtokában van. Ezt a tudást szerezheted meg a Szinergia Üzleti Szakképző Iskolában, és a legigényesebb  gyakorlati helyeinken: Oxygén Újpest, Team-Fitness Csillagvár.

A személyi edző képzéssel bővítheted tudásodat, melyet  az alapszakma elsajátításával szereztél. A személyi edző végzettséggel különböző sportlétesítményekben szervezheted meg a vendégkörödet.

A személyi edző hiteles, pozitív szerepet tölt be. Segítséget nyújt az egészséges táplálkozás megvalósításában, az életkori és nemi sajátosságokat figyelembe véve, az egészségi és fittségi állapot felmérése után segít a kliens életmódváltásában. Szakmai tudásával részt vesz a betegségek megelőzésében és a rehabilitációban is.

Az egészségnevelési erőfeszítések akkor a legeredményesebbek, ha egyszerre többféle eszközzel segítik az embereket abban, hogy mindennapjaikban az egészségesebb megoldásokat válasszák. Ebben a választásban segít a személyi edző.

1-2 év múlva az egészséggel foglalkozó szakember a legkeresettebb munkaerő lesz.