Szinergia Üzleti Szakképző Iskola

Esti képzések Óbudai Tagintézményünkben!

Munka mellett tanulnál? Átképeznéd magad? Szeretnél másokat is megtanítani a kedvenc sportágadra?

Iskolánkban a számtalan nappali tagozatos képzés mellett, esti tagozatos képzéseket is kínálunk.

Attól, hogy már elmúltál 21 éves, vagy már a munkaerőpiac aktív tagja vagy nem kell lemondanod a tanulásról.

Akár hobbiból sajátítanál el egy szakmát, akár változtatni szeretnél életpályádon és új irányokat keresgélsz, nálunk a legjobb helyen jársz!

uszoedzoOKJvizsga_195__200x113.jpguszoedzoOKJvizsga_131__200x113.jpguszoedzoOKJvizsga_154__200x113.jpg

Az alábbi esti tagozatos képzések közül választhatsz:

Sportedző (sportág megjelölésével)

Fitness-wellness instruktor

Pedagógiai- és családsegítő

vegyesvizsga_pitypang 066_200x113.jpgvegyesvizsga_pitypang 143_200x113.jpgvegyesvizsga_pitypang 165_200x113.jpg

Miért éri meg esti tagozaton tanulni?

Megfizethető áron kínáljuk képzéseinket.

A nappali tagozaton oktató kiváló szakember csapat fog Téged is tanítani.

Esti tagozaton is nagy hangsúlyt fektetünk a gyakorlati órákra.

Heti két alkalommal (délután délután, szombat délelőtt) zajlanak az órák, így munka mellett is tanulhatsz.

Élvezheted az esti tagozatos diákigazolvány nyújtotta kedvezményeket.

Államilag elismert OKJ bizonyítványt szerezhetsz.

Ha Téged is érdekel ez a lehetőség keress minket itt!

Tanulmányi osztályunk minden nap reggel 9 és délután 5 óra között várja e-mailjeidet, hívásaidat, de a legjobban annak örülünk, ha személyesen is eljössz hozzánk!