Szinergia Szakiskola Pécsi Tagintézménye

Versenyképes szakmák ESTI tagozaton

Államilag támogatott képzések, munka/egyetem mellett heti 2 alkalommal, délutáni elfoglaltsággal!

Munka mellett tanulnál? Átképeznéd magad? Szeretnéd kiaknázni a Benned rejlő kreativitást?

Iskolánkban a számtalan nappali tagozatos képzés mellett, esti tagozatos képzéseket is kínálunk.

esti2.jpg

Miért előnyös esti tagozatra járni?

• az oktatások ütemezése (heti 2 alkalommal 16 órától) lehetővé teszi, hogy munka vagy egyetem mellett tanulhass,
  • a tanfolyami oktatásokhoz képest jóval magasabb óraszám miatt, kevesebb az otthoni felkészülés és eredményesebb a szakmai vizsgára való felkészülés,
  • élvezheted az esti tagozatos diákigazolvány nyújtotta kedvezményeket,
  • megfizethető áron kínáljuk képzéseinket,
  • a nappali tagozaton oktató kiváló szakembereink lesznek a tanárok,
  • államilag elismert OKJ bizonyítványt szerezhetsz.

Esti tagozatos képzési kínálatunk:

edző.jpg

Sportedző (sportág megjelölésével)*

Ha szeretsz sportolni és a sport szeretetét másoknak is átadnád, ha vezetnél egyéni vagy csoportos edzéseket, legyél sportedző!

*sportágak: testépítés, aerobik, labdarúgás, kézilabda, tánc, úszás, lovaglás, tenisz, kajak-kenu, röplabda, kosárlabda, közdősportok, atlétika stb.)

pszk.jpgPénzügyi-számviteli ügyintéző

Ha gazdasági területen szeretnél dolgozni vagy saját vállalkozást indítani, válaszd ezt a képzést! Ezzel a bizonyítvánnyal - a munkaerőpiacon - könnyen elhelyezkedhetsz és magabiztosan dolgozhatsz egy cég/vállalat gazdasági osztályán.

turist.jpgTurisztikai szervező, értékesítő

Ha utazási irodában, idegenforgalmi hivatalban, fizető-vendéglátás területén, szabadidőközpontban szeretnél dolgozni, válaszd ezt a szakmát!

Ha Téged is érdekel ez a lehetőség keress minket ITT!

Iskolánk egész nyáron nyitva tart, minden hétköznap várunk ügyfélszolgálati irodánkban.